Logo UK About Library Redakce časopisu Blog Open Science University

Odpisové řízení

Ústřední knihovna ČVUT

Ústřední knihovna ČVUT nabízí na svých stránkách nový seznam s vyřazenou literaturou. Jedná se o odborné knihy, navržené k odpisovému řízení lokální knihovnou Fakulty dopravní ČVUT.

Nabídka platí do 22. 5.  2024

Seznam navržených knih

Pravidla pro získání uvedených knih:

• V případě, že máte zájem o převod knih na vaši katedru nebo ústav, je potřeba vyplnit Formulář zájmu se seznamem požadovaných knih (včetně pořadových čísel), který bude podepsaný knihovníkem a potvrzený razítkem.
  • V případě, že budete mít zájem o vyřazené knihy do vlastních rukou pro studijní účely, seznam pošlete na jiném papíře.

Knihy neposíláme poštou, je možný pouze osobní odběr.

Tentokrát posílejte prosím požadavky na:

Mgr. Petra Šmídová

Lokální knihovna

Fakulta dopravní ČVUT

Horská 3

120 00 Praha2

petra.smidova@cvut.cz

Tel: 224359191

V případě nezájmu vyplňte tento formulář: